Od wielu lat świadczę różnego rodzaju usługi elektryczne zarówno w obiektach mieszkalnych, jak i np. przemysłowych czy biurowych. Do wszystkich zleceń podchodzę profesjonalnie i rzetelnie, poprzedzając rozpoczęcie prac konsultacjami z klientem. Po ustaleniu potrzeb oraz oczekiwań zlecającego przystępuję do realizacji zadań, wykorzystując narzędzia i materiały z najwyższej półki. Swoją ofertę kieruję przede wszystkim do mieszkańców Krakowa – zainteresowanych współpracą serdecznie zapraszam do kontaktu!

Usługi elektryczne – Bronowice

Jednym z obsługiwanych przeze mnie rejonów są Bronowice. Jest to obszar, w którym realizuję różnego rodzaju zadania elektryka, w tym m.in. usuwanie awarii elektrycznych. Dzięki dużemu doświadczeniu jestem w stanie w krótkim czasie odnaleźć źródło usterki, by następnie szybko ją wyeliminować i przywrócić prawidłowe działanie układu zasilającego rozmaite urządzenia i systemy np. w domach czy biurach. Nowoczesna aparatura diagnostyczna w połączeniu z wysokimi kompetencjami pozwalają mi na przeprowadzenie działań z zakresu napraw uszkodzonych instalacji elektrycznych – zarówno nowego, jak i starego typu.

Moim klientom zapewniam przede wszystkim pełen profesjonalizm, rzetelność i przystępne ceny świadczonych usług. Dodatkowym atutem współpracy ze mną jest możliwość szybkiego dojazdu we wskazane miejsce. Staram się, by w przypadku kłopotliwej awarii uniemożliwiającej lub utrudniającej korzystanie z różnego rodzaju sprzętów zasilanych prądem, zagwarantować usunięcie problemu w jak najkrótszym czasie. Zdaję sobie sprawę z charakterystyki wspomnianych usterek, dlatego przyjmuję telefony o każdej porze, pracując w razie konieczności również całodobowo. Jeśli potrzebujesz kompetentnego pogotowia elektrycznego na terenie Krakowa i okolic, serdecznie zapraszam do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy!