Jako doświadczony elektryk doskonale znam się na instalacjach elektrycznych i mogę je przygotować, świadcząc usługi na terenie Krakowa, w tym Nowej Huty. Ich użytkownicy powinni również pamiętać o ich okresowych kontrolach, co pozwala zapobiec różnego rodzaju usterkom. Z tego względu proponuję swoje fachowe doradztwo zarówno w przypadku montażu nowego układu, jak i modernizacji starego lub sprawdzaniu jego stanu technicznego. Zainteresowanych współpracą zapraszam do kontaktu!

Profesjonalne usługi elektryczne

W przypadku domów jednorodzinnych jestem w stanie wykonać kompleksowe przeglądy instalacji elektrycznych. Warto zlecać je specjaliście przynajmniej raz w roku – to podstawa dbania o bezpieczeństwo użytkowników takiego obiektu mieszkalnego. Nierzadko problemy z funkcjonowaniem systemów zapewniających doprowadzenie prądu do punktów odbioru w poszczególnych pomieszczeniach wynikają właśnie ze zbyt rzadkiego ich kontrolowania. Dojeżdżam do klientów z Krakowa i okolic, a następnie realizuję szereg badań za pomocą specjalistycznej, nowoczesnej aparatury. Dokonanie szczegółowych pomiarów elektrycznych daje mi możliwość sprawdzenia ich działania, a w razie potrzeby wyeliminowania ewentualnych nieprawidłowości w tym zakresie.

Dla inwestorów dopiero budujących dom rekomenduję swoje wsparcie związane z przygotowaniem instalacji doprowadzających prąd do obiektu. Wskazuję, które materiały sprawdzą się w danym przypadku najlepiej. Moje doświadczenie i wysokie kompetencje pozwalają mi na tworzenie indywidualnych projektów rozmieszczenia przewodów zasilających oraz dopasowanie ich do konkretnych potrzeb użytkowników budynku mieszkalnego. Usuwanie awarii elektrycznych to kolejna ze świadczonych przeze mnie usług. Usterkom można jednak skutecznie zapobiegać poprzez nawiązanie ze mną współpracy z zakresu projektowania i montażu instalacji rozprowadzających prąd, a także ich okresowego kontrolowania pod kątem sprawności.