Dla osób z Krakowa i okolicach realizuję kompleksowe usługi elektryczne. Podejmuję się zarówno małych zleceń, do których zaliczyć można np. podłączanie różnego rodzaju urządzeń, jak i większych, skomplikowanych zadań obejmujących przygotowanie okablowania rozprowadzającego prąd po budynku. Mam bogate doświadczenie w przeprowadzaniu takich prac jak montaż instalacji elektrycznych, a swoje kompetencje nieustannie powiększam poprzez branie udziału w różnego rodzaju kursach i szkoleniach. Zainteresowanych współpracą zapraszam do kontaktu!

Profesjonalne usługi elektryczne

Na terenie Krakowa, w tym m.in. Podgórza funkcjonuję przede wszystkim jako całodobowe pogotowie elektryczne. Jestem w stanie o każdej porze zjawić się w we wskazanym miejscu w celu zdiagnozowania problemu z działaniem układów rozprowadzających prąd, a następnie jego wyeliminowania. Do tego celu wykorzystuję nowoczesną aparaturę, która pozwala mi na bardzo szybkie odnalezienie przyczyny usterki. Realizuję niezwykle precyzyjne pomiary elektryczne również w ramach przeglądów okresowych. Kontrole wykonuję zarówno w domach jednorodzinnych, jak i obiektach przemysłowych czy biurowcach

Podstawowym elementem mojej oferty jest zatem usuwanie awarii elektrycznych. Szeroka wiedza z zakresu działania instalacji prądowych pozwala mi na szybką i poprawną realizację wielu innych zadań. Mogę podłączyć poszczególne urządzenia w domu, mieszkaniu czy fabryce. Zadbam przy tym o to, by sprawdzić m.in. napięcie oraz inne parametry kluczowe do ich prawidłowej, bezpiecznej pracy. Montaż osprzętu elektrycznego wykonuję w sposób kompleksowy. Przed rozpoczęciem każdego zlecenia ustalam z klientem zakres robót. Oprócz tego zawsze precyzyjnie określam koszt ich realizacji. Usługi świadczę w Krakowie – zapraszam do współpracy mieszkańców takich dzielnic jak Podgórze, Bronowice czy Krowodrza.