Prowadzona przeze mnie firma Elektro-Bar świadczy kompleksowe usługi elektryczne na rzecz klientów z Krakowa (m.in. z dzielnic Krowodrza, Podgórze i Nowa Huta), a także z okolic, przede wszystkim z miejscowości Zielonki. Moim atutem jest rozległa, na bieżąco aktualizowana wiedza oraz bogate doświadczenie zawodowe. Dokładam wszelkich starań, aby osoby korzystające z pomocy mojego pogotowia elektrycznego były maksymalnie zadowolone z poziomu realizacji zleconych zadań. Dlatego przed przystąpieniem do działania najpierw dokładnie zapoznaję się z przekazanymi mi przez Ciebie uwagami i spostrzeżeniami.

W razie konieczności proponuję też inne rozwiązania, tak aby wykonane instalacje elektryczne należycie spełniały swoje funkcje, a jednocześnie były bezpieczne w użytku. Mam świadomość, że klientom zależy na jak najszybszej finalizacji zadania, stąd też niezbędne prace instalacyjne doprowadzam do szczęśliwego końca w ciągu maksymalnie kilkudziesięciu godzin od złożenia przez Ciebie zamówienia.

Usługi elektryczne – Zielonki

W zakresie moich kompetencji mieści się szeroko pojęty montaż instalacji elektrycznych. W jego ramach wykonuję okablowanie i rozprowadzam przewody zasilające w prąd gniazdka i oświetlenia. Wyposażam także tablice rozdzielcze w różnego rodzaju wyłączniki, podłączając pod nie rozmaite obwody odbiorcze. Przy robieniu instalacji elektrycznej zajmuję się także realizacją czynności związanych z obudową osprzętu elektroinstalacyjnego niskiego napięcia. Przygotowuję również stosowne zaświadczenia do nadzoru budowlanego o spełnianiu przez dane przyłącza wymaganych norm i przepisów.

Ponadto podejmuję się również montowania osprzętu i urządzeń AGD i RTV, podłączam kuchenki elektryczne indukcyjne, a oprócz tego wykonuję instalacje odgromowe. Jeśli interesują Cię wysokiej jakości usługi elektryczne świadczone w bardzo przystępnej cenie, zapraszam do kontaktu.