Świadczone przez mnie w sposób profesjonalny usługi elektryczne dotyczą zarówno działań w już istniejących budynkach, jak i dopiero wznoszonych. Jestem w stanie przygotować przemyślany projekt instalacji odgromowych, które sprawdzają się m.in. w domach jednorodzinnych. Pracuję głównie w Krakowie – dojeżdżam również do klientów zamieszkujących takie miejscowości jak Michałowice czy Zielonki. Zainteresowanych współpracą zachęcam do kontaktu w celu ustalenia szczegółów zlecenia oraz przygotowania kosztorysu.

Montaż instalacji elektrycznych – Michałowice

Od wielu lat działam jako profesjonalny elektryk. Swoje doświadczenie łączę z nieustannie rozwijanymi kompetencjami. Biorę udział w wielu kursach i seminariach, co pozwala mi zyskać wiedzę gwarantującą najwyższą jakość, realizowanych przeze mnie zadań. Przeprowadzam odbiory instalacji elektrycznych w mieszkaniach, domach czy biurach. Jestem w stanie za pomocą specjalistycznej aparatury pomiarowej ocenić ich sprawność i efektywność. Przygotowuję raporty, które są podstawą do uzyskania środków na ewentualne naprawy, jeśli kontrolowany układ okaże się wadliwy. Dzięki mnie użytkownicy wspomnianych lokali i budynków mogą korzystać z bezpiecznych rozwiązań zapewniających dostarczenie prądu do określonej liczby odbiorników.

W ramach współpracy z mogę ponadto zrealizować fachowy montaż wspomnianych układów. Dbam o to, by były one dopasowane do potrzeb przyszłych użytkowników. Przy tworzeniu instalacji elektrycznej układam przewody tak, by uniknąć kolizji z innymi kablami czy rurami. Pozwala to zapobiec zwarciom, ograniczając tym samym ryzyko wybuchu pożaru. Wszystko to sprawia, że projektowane i wykonywane przeze mnie instalacje elektryczne są bezpieczne w eksploatacji, nowoczesne oraz przystosowane do obsługi wielu urządzeń jednocześnie. Zapraszam do kontaktu w celu dokładnego zapoznania się z usługami elektryka.